Downloado video nga cdo lloj faqe
1.Leje videon deri n'fund mos e ndal.
2.Clicko Start >all programs>accessories>system tools>disk clean up
3.Selekto 'C'
4.select Temp internet files Dhe clicko View files
5.a je i sigurt qe i ke kshyr edhe folderat qe jon hidden jon 3 ose 4
6. kshyr per file-at qe kan me shum se 1 MB
7. kopjoj ato ne ndonje direkcion tjeter ,Riemroj .flv ose mp4 

Nese Shfrytzon OPERA Shikoje Videon deri ne Fund pastaj shko
my computer>documents and settings>Local settings>Application data>opera>opera>your profile>cache 4
Gjej file-at me madhesi me te madhe dhe ajo eshte videoja .Ajo Eshte Videoja Jote 
--------------------------------------------------------------------------------------------
ose veq ja merrni ja merrni scourcen webfaqes psh youtubes
pra ja boni view scource edhe kerkoni
fajlin .flv pastaj perdoreni ndonje program apo webfaqe online per konvetimin ne .avi 
---------------------------------------------------------------------------------------------
ose e shkarkoni Internet Download manager (me siguri osht e postuar ne forum)
dhe ne qdo video ju del lart

Download

 
Advertisement
 
KingbpY
 
 
Today, there have been 3 visitors (13 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=