Si ta bejm nje folder te pa dukshem

 

1-SHkojme ne desktop . .
2-hapim nje folder

3-e bejme rename

4-mbajme shtypur alt + 255 dhe folderi behet pa emer

5-me pas shkojm tek folderi klik me te maus 2 e bejm propertist.

.6-klikojm tek customize..

 

7-change icon...dhe aty ne mes te te gjith ikonave dalin nja 3-4 ikona te padukshme....klikojm tek njera..dhe e bejm ok 8-klikojm acept dhe ok.... 
Advertisement
 
KingbpY
 
 
Today, there have been 4 visitors (40 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=