Fito para duke len PC ndezur
Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur
kjo eshte 1 toturial si te fitoni para duke e len pc-n tuaj te dhezur, (kuptohet duhet te ket internet)
eshte nje website, i cili mundson qe nqofse leni pc-n tuaj dhezur, dhe nje faqe te internetit te hapur,
do te fitoni ne fillim per nje or 0.45$, dhe pastaj shkon duke u rritur, maximumi eshte 0.75$/ORA,
Parat mund ti dergoni ne paypal (hapet shum leht, dhe eshte FALAS www.paypal.com )
E si ta beni ket?

do tju tregoj un ne vazhdim..

1.
Se pari vizitoni ket link : REGJITROHU
Dhe do te shihni diqka si kjo, Klikoni SIGN UP nga ana e majt.

Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 707x546 kurse madhësia 86 KB.


2.
Mbushini te dhenat, EMRI, PASSWORDI, EMAILI, DATA E LINDJES,
VEJE TIKUN, DHE KLIKO SIGN ME UP
Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 705x552 kurse madhësia 54 KB.


3.
Mbushini edhe te dhenat te tjera te cilat NUK jan shum te rendesishme,
Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 670x573 kurse madhësia 61 KB.


4.
Edhe ktu zgjedhni nje pytje dhe shkruani nje pergjejgje qe se harroni.
(vlen nqofse e harroni passwordin per ta kthyer),
Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 684x505 kurse madhësia 62 KB.


5.
Tani shkojm tek OPTIONS per ti ja dhen accountin e PAYPAL,
Pagesa behet me daten 15, te qdo muaji,
Dmth nqofse keni 20 dollar, me daten 15 do te kalojn nga sajti ne PAYPALIN tuaj.
REGJISTRIMI DHE KONFIGURIMI PERDUNDOJ
Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 647x586 kurse madhësia 81 KB.


6.
Tash jemi te pjesa ku ne fitojm te holla $$$$$$ .
kliko ne anen e majt EARN MONEY , dhe VINI TIKUN tek I AGREE.....
Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 662x389 kurse madhësia 55 KB.


7.
pastaj klikojm tek shkronjat me njgyr PORTOKALLT,
ku shkruna "CLICK HERE TO START SURF JUNKY BROWSER!"
Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 662x370 kurse madhësia 58 KB.


8.
Dhe ketu shohim se sa kam fituar un, per nje or te kaluar ne ket webfaqe,
pa dyshim qe kam accountin tjeter, ne te kam rreth 84$, por ky ishte aj qe e hapa
per ta ber tutorialin,
Kliko në meny këtu për të par dimensionin original të imazhit. Dimensioni original është 679x573 kurse madhësia 57 KB.


PRA JA KU E KENI MUNDSIN, SA RRINI TON DITEN NE MSN, LEJENI EDHE NJE FAQE
TE HAPUR DHE FITONI "PAK" TE HOLLA....

Sinqerisht.

 
Advertisement
 
KingbpY
 
 
Today, there have been 3 visitors (11 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=